Doğal Tüy Dökme Yöntemleri Nelerdir?

0
861

Vücutta çıkan istenmeyen tüyler özellikle kadınlar için alınması acı verici olabilmekte ve kadınlar bu tüylerden kesin olarak kurtulmayı yani bir daha çıkmamasını istemektedirler. Bunun da acı verici olmayan doğal yöntemler ile olması da kadınların en çok istediği şeyler arasındadır. Sık sık yaşanan tüy alma işlemleri kadınların acı çekmelerine ve zaman kaybı yaşamalarına neden olmaktadır. Oysa bu tüylerin dökülmesini sağlayan ve kıl köklerinin zayıflayarak bir daha çıkmamasını sağlayan doğal yöntemler bulunmakta ve bunlar uygulandığında da kadınların bu sorununa çözüm getirmektedir.

Tüy Döken Bitkiler

Bazı bayanların aşırı tüylenme sorunu bulunmaktadır. Bunun sebebi de vücutta bulunana testesteron hormonunun yüksek olmasından kaynaklanmaktadır. İçeceğiniz bahçe nanesi çayı bu soruna kesin çözüm getirecek ve bu aşırı tüylenmeyi hormon seviyesini düşürerek sağlayacaktır. Bunun için bu bitkiyi demleyerek bir hafta düzenli içmeniz gerekmektedir. Aşırı tüylenmesi olmayan ama olanlardan da kurtulmak isteyen kadınların yapacakları ağda sonrası hazırlayacakları limon ve tuz karışımını bu bölgeye sürmeleri onlara çözüm getirecektir. Bu düzenli olarak yapıldığında kesin etkisi görülecektir. Ciltte yanmaya neden olabileceği için fazla bekletmemekte fayda vardır. Muz ve yulaf ezmesi karışımı da iyi bir tüy dökücü olacaktır. Aynı zamanda nemlendirici etkisi olacak olan bu karışımı 15 dakika uygulamak gerekmektedir.

Düzenli Kullanım İle Tüylerden Kurtulabilirsiniz

Bu bitkilerin dışında yine fesleğen ve soğan karışımı, mısır unu, yumurta akı ve toz şeker karışımı ile hazırlayacağınız macun, bakla, soğan sarımsak ve siyah merhem karışımı ile de tüylerden kurtulmanız mümkün olacaktır. Bu bitkilerin bir kez kullanıldığında tüyleri dökmeyeceği bilinmeli ve sonuç alabilmek için sabırlı olarak sonuç alana kadar düzenli olarak tüylerin yok olmasını istediğiniz bölgeye uygulamaya devam etmelisiniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz