Devil May Cry 5 Special Edition Siparişleri Açıldı

0
278

Heyecanla beklenen oyunlardan biri olan Devil May Cry 5 Special Edition için hem PS5 hem de Xbox Series X/S konsollarına yönelik olarak ön siparişler açılmış bulunuyor. Yeni nesil oyun konsollarının lansmanı niteliğinde olan bu oyun için oyun severler şu an da bir ön sipariş oluşturabiliyorlar.
Bilindiği üzere bu oyun daha öncesinde PS4, PC ve Xbox One için de geliştirilmişti. Şimdi ise bu heyecanı yeni nesil konsollarda yaşatmaya hazırlanıyor. Oyunu erken satın alanları birbirinden farklı birçok sürpriz hediye bekliyor.
100.000 Kırmızı Küre hediyesini elde etmek isteyen oyun severlerin bu oyunu muhakkak 18 Kasım tarihine kadar satın almalar gerekiyor. Yeni çıkacak oyun için Capcom firması Vergil ismini taşıyan yeni bir karakteri oyuna dahil ettiklerini duyurdu.
Yeni tasarım Devil May Cry 5 Special Edition eğer istenirse 15 Aralık tarihinden sonra PS4, PC veya Xbox One için satın alınabilecek. Fiyat konusunda sızan bilgilere göre oyun yaklaşık olarak 4,99 dolar değerinde olacak.

Devil May Cry 5 Special Edition Siparişleri Açıldı
Devil May Cry 5 Special Edition Siparişleri Açıldı


Devil May Cry 5 Special Edition ve Yenilikleri


Vergil karakteri Dante’nin uzunca bir süredir rakibi ve aynı zamanda kız kardeşi olarak oyuna aktif şekilde dahil oluyor. Turbo ve bunun yanı sıra Legendary Dark Knight isimlerini taşıyan iki yeni ve harika oyun modu yeni tasarıma ekleniyor.
Yüksek kalitede FPS desteğiyle geliştirilmiş olan üstün nitelikli grafikler bu oyunda dikkat çekmesi bekleniyor. 3D ses sistemi de bulunan bu oyun ses konusunda da çok harika bir deneyimi oyun severlere sunuyor. Xbox Series X/S ve PS5 için bu oyunun fiyatının 39,99 dolar olacağı söyleniyor. Ayrıca bu konsollar için oyunun 10 kasım ve 19 kasım tarihlerinde satışa sunulacağı belirtiliyor.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz