Crysis’in Remastered Versiyonunun Sürüm Tarihi Belli Oldu

0
471

İlk kez 2007 yılında ortaya çıkarılan Crysis’in Remastered versiyonu geliştirici firma Crytek tarafından yapılan açıklamalar sonrası 18 Eylül 2020 tarihinden itibaren erişime açılacak. Oyun Epic Store, Xbox One ve Playstation 4 platformlarında kullanılır durumda olacak.

İlk kez 2007 yılında kullanıcısı ile buluşan Crysis o dönemde herkesin beğenisini kazanmıştı. Uzun bir süredir güncelleme gelmeyen oyun için ilk sinyaller geliştirici firmanın Twitter hesabından duyurulmuştu. Crysis Remastered için ilk sinyallerin verildiği bu paylaşım sonrası pek çok kullanıcı sürüm tarihini merak eder oldu.

Crytek paylaştığı yeni bir videoda Remastered versiyonunun 18 Eylül’de kullanıcı ile buluşacağını açıkladı. Bu versiyonda pek çok yeni geliştirilmiş özellik bulunuyor. Görsel yenilikler ve yeni grafiksel tasarımlar ise dikkat çekiyor. Bu özellikler arasında 8K’ya kadar çözünürlük sunan görsel doku, özgün ışıklandırma tercihleri, ışın izleme özelliği ve HDR yer alıyor.

Crysis Üç Farklı Platformda Yer Alacak

Yeni bir Crysis deneyimi sunacak olan Remastered, PC ve konsol platformları içerisinde yerini alacak. 18 Eylül tarihi ile birlikte Epic Store, Xbox One ve Playstation 4 platformlarında bulunacak. Oyun 30 dolar olarak ücretlendirilecek.

Crysis Remastered
Crysis Remastered

Crysis ve Oyun Özellikleri

Crysis bir bilim kurgu oyunudur. Birinci şahıs nişancı oyunu olan Crysis 2007 yılında ilk kez ortaya çıkmıştı. İlk çıktığı zamanlarda başarılı satış rakamları elde eden Crysis’in, Remastered versiyonunda da aynı başarıyı elde etmesi bekleniyor.

Oyun Kuzey Kore sahillerinde bir uzay mekiğinin bulunması ile başlıyor. 2020 yılında yani gelecek zamanda geçen bir oyundur. Uzay mekiğinin incelenmesi için adaya gönderilen Jake Dunn ve bir grup ABD askerinin, bir taraftan Kuzey Kore askerleri ile diğer taraftan da düşman uzaylılarla mücadele etmesi gerekiyor. Oyun dört farklı haritada devam ediyor.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz