Cobra Kai 4. Sezon Neden Yayınlanmadı, Yayın Tarihi Ne Zaman?

0
117

Cobra Kai Amerikan dövüş sanatlarına yer verilen bir dizidir. İlk olarak 2018 yılında yayınlanmaya başlayan Cobra Kai, The Karate Kid filminin devamı olma özelliğine sahiptir. 2018 yılından beri yayınlanan ve 3. sezonunu geride bırakan Cobra Kai 4. sezon neden yayınlanmadı, yayın tarihi ne zaman? Dizinin takipçileri tarafından merak ediliyor. İşte cevapları;

Cobra Kai 4. Sezon Neden Yayınlanmadı?

Dövüş filmlerini seven kişiler tarafından merakla beklenen Cobra Kai 4. sezon henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni sezon çekimleri Mayıs 2021 yılında tamamlandı. Ancak dizinin yayın tarihi yayının yapılacağı platform tarafından açıklanmayarak izleyicilerin diziyi merakla beklemelerine neden oldu.

Cobra Kai 4. Sezon Yayın Tarihi Ne Zaman?

Cobra Kai 4.sezonunu merakla bekleyenleri mutlu edecek açıklama Netflix tarafından yapıldı. Platformun sosyal medya hesabından yapılan açıklamada dizinin 31 Aralık 2021 tarihinde yayına gireceği öğrenildi. Buna göre meraklıları 31 Aralık geldiğinde dizinin yeni sezonunu izleyebilecekler.

Cobra Kai 4. Sezon Hangi Platformda İzlenebilecek?

2018 yılında ilk sezonuyla yayın hayatına başlayan Cobra Kai dizisi ilk olarak Youtube üzerinde yayınlandı. Youtube Premium üyeleri dizinin ilk iki sezonunu izleme imkanı buldular. Dizinin üçüncü sezonu ise Netflix üzerinden yayınlanmaya başladı. 31 Aralık 2021 tarihinde ise 4.sezonun yine Netflix platformu üzerinden izleyicileriyle bulunacağı öğrenildi.

Cobra Kai Devamı Çekilecek Mi?

4.sezonu yayına girmeye hazırlanan Cobra Kai için sevindirecek bir gelişme daha ortaya çıktı. Dövüş sanatlarıyla ilgilenenlerin ilgisini çeken dizi 5.sezon içinde onay aldı. 5.sezonun çekimlerinin tamamlanmasının ardından da bir değişiklik olmazsa yine Neftlix üzerinden izleyiciyle buluşacak.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz