Cildinizi Koruyabileceğiniz 1 Dakikalık Mucizeler

0
525

beautiful-girl-face-m-980x498

Muhteşem görünmek dünyadaki her insanın hoşuna gidecektir. Bunun için kimisi saatlerce zaman harcar kimisi bir dakikalık dokunuşlar sayesinde muhteşem görünebilir.

Acı çekmeden kaş almak uyuşturucu jel

Reçetesiz bir şekilde satın alabileceğiniz uyuşturucu jel kremler sayesinde hiçbir türlü acı çekmeden kolaylıkla kaşlarınızı alabilirsiniz. Bu jelleri bölgeye sürdükten sonra 20 saniye sonra etkisini gösterecektir.

Bebek şampuanı sayesinde makyajınızı temizleyebilirsiniz

Makyajla uyumak cildiniz için oldukça zararlıdır. Gözeneklerin tıkanması ve cilt kanserine kadar sebep olmaktadır. Makyaj temizleyiciler her vücut yapısı kabul etmemektedir ve cildinize zarar verebilir. Bu gibi sebeplerde bebek şampuanı kullanabilirsiniz. Hindistan cevizi yağından oluşturulan ve toksin içermeyen lorik asit içermekte olan bebe şampuanları sayesinde göz makyajınızı kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Böylelikle hiçbir zarar vermemiş olursunuz. Bu işlemi yapmanız için bir pamuk yardımı ile bebek şampuanını sürüp yıkamanız yeterli olacaktır.

Parlak bir cildiniz olsun istiyorsanız eğer Zeytinyağı ve Kahve telvesi tercih edebilirsiniz.

Güzel bir uykudan uyandıktan sonra güne kahve ve zeytinyağı ile yüz bakımınızı yaparak başlayabilirsiniz. Kahve telvesi ve zeytinyağını karıştırarak macunumsu bir hale getiriniz. Yüz bölgenize hafif masajlar ve hafif dokunuşlar yaparak uygulayın. Ve bu işlemi 30 saniye sonra yıkayabilirsiniz. Zeytinyağlı cildiniz yumuşak ve parlat bir görüntüye sahip olacaktır. Ve en önemli etkisi nemlendirici görevi görecektir. Kahvenin önemi ise antioksidanlara ve anfi-enflamatuarlara sahiptir.

Her kadının hayali olan yumuşak dudaklar. Bunun için Toz şeker ve Bal kullanmalısınız.

Çatlamış olan narin dudaklarınızı doğal bir çok yöntem ile nemlendirebilirsiniz. Avucunuzun içerisinde bir tutam kadar toz şeker ve bir tutam kadar bal damlatınız. Damlatmış olduğunuz karışımı 10 saniye kadar dudaklarınızda bekletiniz. Nemli bir havlu yardımı ile siliniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz