Chicago Med 8. Sezon Neden Yayınlanmadı, Yayın Tarihi Ne Zaman?

0
708

Günümüzde darama dizileri ve filmleri çokça tercih ediliyor. Bu drama dizilerinden birisi olan Chicago Med dizi de bir medikal drama dizisidir.

Medikal drama dizileri şu ana kadar birçok dizi de denenmiş olup birçoğu da başarılı sonuçlar vermiştir. Başarılı sonuç veren dizilerden birisi olan bu dizi de üzerinden zaman geçse dahi izleyiciler tarafından merak edilen ve devamının beklendiği dizilerdendir.

Dizinin Konusu Nedir? 

Chicago Med dizini ülkemizde uzun yıllar başarılı bir şekilde vizyonda kalmış Doktorlar dizisi ile benzetmek mümkündür. Zaten söz konusu olan bu medikal drama dizilerinin en büyük çekim alanı hastaneler ve sağlık kuruluşlarıdır. Sağlık kuruluşlarında doktorlar ve hastalar arasındaki iletişimden doğan diyaloglar bu dizilerde olmazsa olmazdır.

Dizinin Devamı Gelecek Mi?

Dizinin devam edip etmeyeceği ile ilgili olarak ortaya atılan birçok teori vardır. Dizinin vizyonda olduğu sürece çok tutulmasının birçok sebebi vardır. Bunlar arasında;

  • Dizinin yaşanmış hikayelerle dolu konusu,
  • Dizinin oyuncularının oyunculuk kaliteleri,

Chicago PD ve Chicago Fire dizilerinin izleyicilerini ortak yapım olarak çekebilmesi gibi etmenler sebep olarak sayılabilir.

Dizi Hakkındaki Yorumlar

Dizi ile ilgili olarak ya da devam edip etmeyeceği ile ilgili olarak birçok uzman yorumcu ve eleştirmen fikirlerini beyan ediyorlar. İzleyiciler de bu yorumları okuyarak ve eleştirel olan bu yazıları okuyarak dizi hakkında çok daha fazla bilgi edinebilirler. 


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz