Chicago Fire 9. Sezon Neden Yayınlanmadı, Yayın Tarihi Ne Zaman?

0
1620

2012 yılından beri aralıksız şekilde yayınlanmaya devam eden yapım ola Chicago Fire isimli dizinin sevenleri pandemi süreci ile ara verilip verilmeyeceğini merak etmeye başladı. Uzun zamandır belli bir izleyen kitlesine ulaşan ve tv dizi alanında bir kült haline gelen yapımın konusu itfaiye ve kurtarma ekiplerinin hayatına odaklanıyor. İnsanların hayatlarına dokunan ve onların hayatta kalmasını sağlamak için kendilerini tehlikeye atan insanların yaşadıklarına yer veriliyor.

8.Sezon Yayınlandı Mı?

Her sezon diğer sezonun da onay aldığını duyuran yapım şirketi çok geç kalmadan açıklamalarını yaparak izleyici kitlesinin de merakta kalmasını engellemiştir. Bu yıl 8.sezonu yayınlayan dizinin 16 Nisan tarihinde yayınlanan son bölümü ile sezon arasına girmesine karar verildi. Zaten sezonun çekimleri neredeyse tamamlandığında pandemi ve karantina süresine girilmiş olması 8.sezonda bir değişiklik olmasını engelledi. 9.sezonu onayı ise çok geçmeden duyuruldu.

9. Sezon Tarihi Nedir?

8 senedir sezona eylül ayında başlayan dizi elinde olmayan nedenlerden dolayı yeni bir tarihte 9.sezonun bölümlerine başlanmasına karar verdi. Yapılan resmi kanal açıklamasında yeni bölümler için 12 kasım 2020 tarihi netleştirildi. Henüz yeni bölüm fragmanlarına yer verilmeyen dizinin ertelenme gibi bir durumla karşı karşıya olmadığı ve çekimlerin başladığı da bilinen haberler arasında yer aldı. İki ay ertelemek zorunda kalsa da yeni döneme devam ediyor.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz