Chicago Fire 10. Sezon Neden Yayınlanmadı, Yayın Tarihi Ne Zaman?

0
1284

Belki de yaptıkları en tehlikeli meslek olan itfaiyecilerin hayatını konu alan bu dizi macera, adrenalin içermektedir. Teğmen Kelly Severide ve itfaiyeci arkadaşlarının yaşadığı olay ve maceraları

içermektedir. Chicago Fire dizisi toplamda 8 sezon ve 179 bölüm sürmüştür. İzleyiciler arasında 10. sezonun gelip gelmeyeceği en çok merak edilen sorular arasındadır.

Chicago Fire Ne Zaman Yayınlanacaktır?

9. sezon onayından sonra yayın tarihi 12 Kasım 2020’de netleştirilmişti. 10. sezonu merakla beklenen dizinin yayınlanıp yayınlanmayacağı hala belli olmamıştır. Henüz 10. sezon ile ilgili yönetmen ve yapımcılardan henüz bir açıklama gelmemiştir. Bu haber izleyicileri üzse de izleyiciler merak ve özlemle beklemektedirler.

Chicago Fire Dizisinin Tam Olarak Konusu Nedir?

Chicago’da bir itfaiye merkezinde geçen bu dizi korkusuz ve kahraman olan itfaiyecileri ve normal hayatlarını perde önüne sermektedir. Aksiyon ve ekip ruhu içeren bu dizi bölümleriyle izleyicileri ekrana bağlamaktadır.

Chicago Fire Dizisinin Ana Karakterleri Kimlerdir Ve Kimler Canlandırmaktadır?

Bu bol adrenalin içeren diziyi başarılı bir şekilde izleyiciye yansıtan oyuncular çok önemlidir. Dizinin uzun süren yıllar boyu devam etmesinde oyuncuların büyük payı vardır:

Bu oyuncular ve rolleri;

  • Mattew Casey rolünde Jesse Spencer
  • Kelly Severide rolünde Taylor Kinney
  • Gabriella Dawson rolünde Monica Raymund
  • Walter Boden rolünde Eamonn Walker
  • Christoph Herrmann rolünde David Eigenberg
  • Peter Mills rolünde Charlie Barnett

Rollerini uyum ve başarı ile izleyiciye aktaran oyunlar çok şey başarmıştırlar. Dizi 2012 yılından bu yana uzun soluklu bir şekilde yayın hayatına devam etmiştir.

Özetle macera, ekip arkadaşlığı, dostluk ve mükemmel bir serüven içeren bu diziyi izlenmesi gerekenler listesine güvenle ekleyebilirsiniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz