Çatlaklara Kesin Çözüm Çatlaklara Ne İyi Gelir Nasıl Geçer?

0
651

bacak_catlaklari

Bir çok kadının en büyük ve geri dönüşü oldukça zor olan korkulu rüyası çatlaklardır. Kalça bölgesinde ve karın bölgesinde oluşan bu çatlakların başlıca iki ana sebebi bulunmaktadır.

Hamilelik döneminizde gerilen karın bölgenizin cildinize bıraktığı zarar

Sürekli olarak kilo alınıp verilmesinin cildinize bırakmış olduğu hasar

Bu iki olayda da oluşacak olan çatlaklarınızdan kurtulmanız imkansız değil fakat oldukça zordur.

Karın bölgenizde oluşan çatlakları kış aylarında oldukça rahat bir şekilde saklayabilirsiniz fakat yaz aylarınızda giyeceğiniz bikinilerde insanların gözleri oldukça şiddetli bir şekilde takılacaktır. Bu çatlaklarınızı uzun ve zorlu bir yöntem ile kurtulmanız mümkündür. Kısa sürede kurtulmak isteyenlerin başvurması gereken yer estetik ameliyatlarıdır. Fiyatları oldukça yüksek olsa da tek bir seans sayesinde çatlaklarınızdan kurtulabilirsiniz. Operasyon korkusu olmayanlar için oldukça güzel bir imkandır. Ameliyat korkusu olanlar için bunun başka yöntemleri de vardır bunlardan sizlere söz etmek isteriz.

Basen bölgeniz ve karın bölgeniz için eczanelerde ve medikallerde satılan bir çok çatlak kremi bulunmaktadır. Bu işlem oldukça uzun süreli ve gerçek anlamda sabır istemektedir. Kozmetik dünyasında oldukça fazla bu tarz kremler bulunmaktadır ve seçim yaparken dikkatli olmalısınız. Genellikle bu kremler 50 ile 150 TL arasında fiyatta sahiptir. Bu tarz kremlerin fiyatlarının değişkenliği aslında içlerinde olan maddeden değil firmaların imajlarından kaynaklanmaktadır. Bu kremler oldukça uğraştırır günde bir ve ya 2 kez masaj yaparak cildinize yedirmeniz gerekmektedir. Krem sayesinde çatlaklarınızdan kurtulmak hangi aşamada uygulamaya başladığınıza bağlıdır. Yeni oluşan çatlağı gidermekle eski olan çatlağı gidermenin süreç olarak oldukça fazla bir farkı vardır. Karın bölgenizde oluşacak olan çatlakları mor iken fark ederseniz eğer ve hemen uygulamaya başlarsanız oldukça kısa bir sürede kurtulabilirsiniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz