Call of Duty Konsol Oyuncularına Müjde

0
755

Call of Duty modern warfare konsol oyuncularına avantaj sağlayan bir hata tespit edildi. Bu oyunu sevenler modern warfare, PC ve oyun konsolları ile oynuyorlar. Oyuncuların call of Duty oynadığı sırada oyun konsolunun, oyunun dönüş hızında bilgisayardan daha hızlı olduğunun tespit ettiklerini iddia ediyorlar. Modern warfare oyuncuları oynu çok hızlı ve pratik oynamayı severler.

Oyundan zevk alınmasının bir diğer sebebi hızlı hamlelerin oyunda çok önemli dönüşlerinin olmasıdır. Bu sebeple oyunun tepki süresi oyunseverlerin çok dikkat etmeleri gereken bir yoldur. Call of Duty modern warfare ile gelen en büyük güncelleme bilgisayar ve oyun konsolu oyuncularının rekabet edebilir olmasıdır.

Hata Nasıl Ve Kim Tarafından Tespit Edildi?

Fare ve konsol hızını kıyaslayan J3RRY isimli kullanıcı, bu durumu sersemletme bombası attığı anda fark ettiğini söyledi. J3RRY adındaki oyuncu yaptığı testte konsol kontrol cihazı ile sersemletme bombası attıktan sonra fareye göre daha hızlı döndüğünü gördüğünü açıkladı. Reddit kullanıcısı aynı testi yüksek dpi özelliği olan fare ile denediğini ve sonucun değişmediğini söylüyor.

J3RRY adındaki oyuncunun tespit ettiği bu hata, oyunseverler tarafından büyük tepki ile karşılandı. Hızlı tepkilerin önemli sonuçlarının olduğu bu oyunun, tespit edilen hatası sadece bilgisayar ile oyun oynayan kullanıcıları kapsıyor. Call of Duty modern warfare’in karşılaştığı ilk sorun bu değil elbette fakat konu ile alakalı bir açıklama veya güncelleme gelmemesi oyun severlerin tepkisine yol açtı.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz