Call of Duty: Black Ops 4 Oyunun İptal Edilen Hikaye Modu Görüntüleri

0
477

Call of Duty: Black Ops 4’ün iptal edilmiş olan hikaye modundan herkesin merak ettiği görüntüler paylaşıldı.

Call of Duty: Black Ops 4 Eleştirilmişti

Call of Duty: Black Ops 4, popüler birinci şahıs serisi içerisinde hikaye modu bulunmayan ilk ve tek oyunu olarak piyasaya sürülmüştü. Ancak ortaya çıkan son görüntülerde oyunun iptal edildiği iddia edilen hikaye moduna ait görseller paylaşıldı.

Call of Duty serisi yıllardır sevilerek oynan hikaye içerikleriyle öne çıkmıştı. fakat 2018 yılında piyasaya sürülmüş olan Call of Duty: Black Ops 4 içerisinde hikaye modu olmaması seride bir ilk olarak karşımıza çıkmıştı. Sadece çok oyunculu modlara sahip olan oyun, hikayeye önem veren oyuncular tarafından tarafından oldukça eleştirilmişti.

Sonradan iptal Edilen Hikaye Modu

Oyunun geliştirici olan Treyarch, Call of Duty: Black Ops 4 için hikaye modunun planları arasında yer almadığını belirtmesine rağmen oyunun hikaye modu konusunun sonradan iptal edildiğini iddia eden bazı görüntüler paylaşıldı.

Black Ops 4’ün hikaye modundan alındığı söylenen bir oynanış videosu, Reddit’te paylaşılınca herkes tarafından merak konusu olmaya başladı. Black Ops 4’ün hikaye modunun görüntülerinin olduğu videosunda görev alan Aquilus adlı şirketin CEO’sundan açıklama gelmesi bekleniyor. Konu hakkında açıklama gelmesi için oldukça yoğun taleplerde bulunan oyuncular için açıklamanın gelip gelmeyeceği ise merak konusu olmaya devam ediyor.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz