Brooklyn Nine Nine 8. Sezon Neden Yayınlanmadı, Yayın Tarihi Ne Zaman?

0
1406

Hem polisiye hem de komedi alanında yer alan yapımlardan bir tanesi olan Broklyn Nine Nine 2018 yılında Fox’un yolları ayırma kararı sonucunda farklı bir kanala transfer oldu. NBC isimli kanalda çekimleri devam eden yapımla alakalı olarak 6.sezondan sonra 7 ve 8 için de onay alındığı duyuruldu. Henüz 7. sezonu yayınlanmadan yapıma 8.sezon onayını bile veren kanal yayın tarihi konusunda da bilgi paylaşımında bulundu. 7.sezon için 6 Şubat tarihini veren kanalın şuan için bu konuda herhangi bir girişimi bulunmuyor.

Ödüllü Yapım

2013 yılında başlayan yayın hayatına kanal değiştirerek devam eden yapım Emmy ve Golden Globe gibi birçok ödülü almış ender dizilerden bir tanesidir. Newyork Polis Departmanının da çalışan bir grup polisin başından geçenleri trajik ve komik şekillerde ele alıyor. Her bölümünde farklı konuların işlendiği dizinin yorumları ise her zaman olumlu oluyor. 6 sezonu ile yayın hayatına son vermesi beklenen dizinin 7 ve 8 için de onay alması sevenlerini fazlasıyla memnun etti.

7 ve 8. Sezon Tarihleri

Dizi ile alakalı olarak yapılan açıklama resmi olarak Twitter üzerinden geldi. Kanal haberinde:

  • 6 Şubatta yayına ve 7. sezona başlayacağını,
  • 8. sezonun onay aldığını,
  • 8. sezon için tarihin belli olmadığını, açıkladı.

Sevindiren haber yayın tarihleri ile alakalı olarak sevindirici gibi dursa da sektörün durmasından dolayı tarihler de karıştı.

Dizi Dünyasına Virüs Molası

Dizi oyuncularının ve yapımcılarının tüm dünyadaki sektörler gibi virüsten etkilenmesi kaçınılmaz oldu. Bundan dolayı yayınlanması beklenen tüm diziler yayın tarihlerini ertelemek veya sezonu gelecek seneye bırakmak zorunda kaldı. Broklyn Nine Nine dizisi için de aynı durum söz konusu oldu. Dizi korona virüs nedeniyle henüz resmi olarak bir bilgi paylaşımı yapmış olsa da yayına girmek konusunda herhangi bir adımda bulunmuyor.

2021’de Mi?

İzleyenlerin merak ettikleri bir diğer soru ise 2021 yılında yayına yeniden devam edip etmeyecekleri konusu oldu. Resmi açıklamaya kadar bilgiler tahminden öteye gidemiyor.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz