Breaking Bad 6. Sezon Neden Yayınlanmadı, Yayın Tarihi Ne Zaman?

0
6650

Breaking Bad, son yılların en iyi dizisi olarak gösteriliyor. Karakter analizleri, ince işlenmiş kurgusu, üst düzey oyunculuklar ve çok daha fazlası dizinin en iyi olmasını sağlıyor. Konusu ile de izleyicilerin ilgi odağı olan bu dizi birçok ödül kazandı. Başrollerinde Bryan Cranston ve Aaron Paul bulunuyor.

Kaç Sezon ve Kaç Bölüm Yayınlandı?

Breaking Bad dizisi toplamda 5 sezon çekildi. 5 sezon içerisinde de toplamda 62 bölüm bulunuyor.

Hangi Yıllar Arasında Çekildi?

Breaking Bad dizisi günümüze çok da uzak değil.

Dizinin bölümleri;

  • 1.sezon Ocak 2008 ve Mart 2008 tarihleri arasında,
  • 2.sezon Mart 2009 ve Mayıs 2009 tarihleri arasında,
  • 3.sezon Mart 2010 ve Haziran 2010 tarihleri arasında,
  • 4.sezon Temmuz 2011 ve Ekim 2011 tarihleri arasında,
  • 5.sezon Temmuz 2012 ve Eylül 2013 tarihleri arasında yayınlandı.

5 sezonun çekilmesi yaklaşık olarak 5 yıl sürmüş bulunuyor.

6.Sezon Hakkında Bilgiler

Breaking Bad dizisi 5 sezon sürmüştü. Dizinin hayranları internette dolaşan bazı haberleri görünce çok sevindiler. Bu haber dizinin 6.sezonunun çekileceği yönünde geçiyordu. Ünlü ve güvenilir bazı haber kaynakları dizinin 6.sezonunun çekileceğini yazıyordu. Üstelik bu haberi yönetmenin ağzından dökülen cümleler ile yazmışlardı.

Bu durum haberin gerçekliğini ve güvenilirliğini daha da artırmıştı. Yalnız hem dizinin yönetmeni hem yapımcısı hem de dizinin başrol oyuncularından bazıları bu haberi yalanladı. Bu yalanlama sonrası dizinin hayranları büyük bir hayal kırıklığına uğradı. Sonuç olarak Breaking Bad dizisinin 6.sezonunun çekilmeyeceği kesinlik kazandı.

Bu nedenle 6.sezon çekilmeyecek. Fakat 2019 yılında vizyona giren El Camino filmi Breaking Bad dizisinin devamı olarak görülüyor. Her ne kadar 6.sezon çekilmeyecek olsa da El Camino filmi dizinin hayranlarını biraz da olsa mutlu olmaya yetti.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz