Black Shark 2 Pro İçin Geri Sayım

0
616

Xiaomi tarafından yayınlanan ve oldukça fazla oyunsever tarafından merakla beklenen Black Shark 2 serisi oyuncular ile buluşturuldu. Bu çıkışın üzerine oldukça olumlu geri dönüşler alan şirket modelin pro olan sürümü için çalışmalara başlamıştı. Çalışmalar sonucunda cihaza Snapdragon 855 adıyla özel bir işlemcinin eklenmesi bekleniyor. Çin piyasasına hakim olan firmadan Çin kaynaklı bazı sosyal medyalara bilgi verildiği şeklinde haberler yapılmaya başlandı.

Tarih Netleşti

Çin kökenli bir teknoloji devi olan Xiaomi tarafından sadece oyun meraklılarına özel olacak şekilde Black Shark 2 adıyla geçen aylarda özel bir sürüm açıklanmıştı. Bu sayede mobil oyunlar oynamak isteyen kişilerin mobil bir platformda yer almasına neden olan bu durum oldukça olumu karşılanmıştı. Çin kökenli firma şimdi ise bu konuda bir adım daha ileriye gitmeyi amaçlıyor.

Yaptığı çalışmalar sonucunda Balack Shark 2 Pro adıyla yeni bir sürüm yayınlamayı düşünüyor. Diğer firmalarda da sıklıkla görülen bir durum olan güncelleme serüvenine Çinli firma da katılıyor. Oyunculara özel şekilde tasarlanmış olan bir telefon üretimi yapan ve bunu daha da geliştirmek isteyen firma yenilik olarak işletim sistemi üzerinde durmayı planlıyor.

Konu ile alakalı net şekilde güncelleme bilgileri henüz paylaşılmıyor. Yapılacak olan güncelleme ile Black Shark’ın üzerinde bir telefon donanımı ile karşı karşıya kalınması beklenirken detayların neler olabileceği konusunda firmadan hala bilgi gelmiyor. Bu yıl mart gibi piyasaya sürülen ilk sürümde 6.39 inç olarak ayarlanan ve Full HD şeklinde hizmet veren bir görüntü vardı. Ekranda göz koruma moduna yer verilmesi de uzun zaman geçiren oyuncuların sağlığına yönelik olarak açıklanmıştı. Parmak izi okuyucusu ise kullanıcıların güvenliğini sağlamak adına önemli olarak görülmüştü.

Hem ön hem de arkada olmak üzere iki farklı kamera özelliği de bulunan yapımda çözünürlük sorunu da yaşanmıyor. Bu özelliklerin üzerine eklenerek çıkarılacak olan yeni Pro hakkında ise tahminden öteye geçilmiyor. Konu ile alakalı olarak Çin basınından alınan bilgiler ışığında telefonun 30 temmuz gibi tanıtıma başlaması bekleniyor.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz