Başarılı Girişimcinin Vahşi ve Sır Dolu Cinayeti

0
400

Henüz 33 yaşında olan ve yaptığı teknoloji girişimleri ile adından sıklıkla bahsettiren Fahim Saleh evinde ölü bulundu. Nijerya ve Bangladeş ağırlıklı olarak hayata geçirdiği projelerle yakınlarda iki ayrı girişimin oluşmasına neden olan Saleh, New York’ta bulunan evinde cinayete kurban gitti. Resmi açıklama başında olduğu şirket Pathao tarafından yapıldı. Cinayetin vahşice işlenmiş olması ise profesyonel birisinin kullanılıp kullanılmadığı sorularının sorulmasına neden oldu.

İncelemeler Devam Ediyor

ABD vatandaşı olan girişimci ile alakalı pazartesi günü gelen haberler sonucunda dairesinde öldürüldüğü öğrenilmişti. Tüm dünyanın şaşkınlık yaşadığı olay New York’da bulunan dairesinde gerçekleşmişti. Polis cinayetle alakalı olarak değerlendirme ve araştırmaların devam ettiğini, henüz bir sonuca varılmadığını dile getirdi. Popüler girişimleri bulunan başarılı genç adamın neden cinayete kurban gittiği sorusu ise akılları karıştırmaya devam ediyor.

Profosyonel Cinayet Şüphesi

Henüz resmi olarak bir açıklama yapılmamış olmasına rağmen kaynağı belli olmayan görevlilerden alınan bilgilere göre kamera kayıtlarında maskeli birisi bulunuyor. Pazartesi günü asansöre bu kişi ile birlikte binen Saleh’in evinde ölü bulunduğu biliniyor. Polis cinayeti oldukça profesyonel birisinin işlediğini düşünüyor. Testere kullanılarak işlenen cinayetin detaylarına ise yer verilmiyor. İlk kez lisedeyken bir şirket kuran ve ardından da popüler hale gelen Pathao isimli şirketle dikkatleri üzerine çeken genç adam Gokada ismiyle bir uygulamayı da hayata geçirmişti.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz