Barış Murat Yağcı ile Yunus arasındaki dostluk bitti!

0
20746

Barış Murat Yağcı, bugün akşam saatlerinde Twitter’da #DolandırıcıBarışMuratYağcı hash tag’i ile yapılan paylaşımlar dolayısıyla trend topic oldu. Peki Barış Murat Yağcı Twitter paylaşımları ne anlama geliyor? “Dolandırıcı Barış Murat Yağcı” paylaşımlarının sebebi ne? İşte detaylar…

Barış Murat Yağcı, Twitter’da ‘#DolandırıcıBarışMuratYağcı’ hash tag’i ile yapılan paylaşımlar sebebiyle trend topic oldu. Peki Barış Murat Yağcı Twitter paylaşımları ne anlama geliyor?Dolandırıcı Barış Murat Yağcı paylaşımlarının sebebi ne? İşte ayrıntılar…

BARIŞ MURAT YAĞCI TWİTTER PAYLAŞIMLARI NE ANLAMA GELİYOR?

Barış Murat Yağcı, Survivor 2020 yarışmasında verdiği mücadele ile adından söz ettirdi. Yarışmanın sona ermesi üzerinden aylar geçmesine rağmen yankıları halen sürüyor.

Ünlü isim, bugün akşam saatlerinde Twitter’da trend topic oldu. #DolandırıcıBarışMuratYağcı hash tag’i ile yapılan paylaşımların nedeni merak konusu oldu. Başta Barış Murat Yağcı’nın fan kulüp üyeleri olmak üzere birçok sosyal medya kullanıcısı paylaşımlarının nedenine ve bu başlığın TT olmasının sebebine bir anlam veremedi. Konuya ilişkin internette araştırma yapılmaya başlandı.

#DolandırıcıBarışMuratYağcı hash tag’i ile yapılan paylaşımlarda “Bu başlığın neden açıldığı” soruları yanıt bulamazken bir dijital ajans sahibi Yunus Sedat Aydın, Instagram ve Twitter hesaplarından Barış Murat Yağcı ile ilgili paylaşımda bulundu.

Sosyal medya ve web hizmetleri üzerine çalışmalarda bulunan yazılım geliştiricisi Aydın, Barış Murat Yağcı ile çalıştıklarını, ünlü isme anlaşma gereği Survivor sürecinde de sosyal medya desteği verdiklerini belirtti. 

Yunus Sedat Aydın paylaşımında, Barış Murat Yağcı’nın Survivor’dan döndükten sonra çalışmanın karşılığını ödemediğini belirtti.

“Barış Murat Yağcı’nın halen açıklama yapmamış olması merak konusu oldu.”


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz