Atiye 3. Sezon Neden Yayınlanmadı, Yayın Tarihi Ne Zaman?

0
958

Netflix platformu üzerinden tüm dünya ile buluşan yapımların sayısı artmaya devam ederken Atiye dizisi de bu listeye eklendi. Muhafız dizisi ile yayınladığı Türk yapımlarından adını söz ettiren Netflix Atiye ile birlikte yeni bir döneme girdi. Mitoloji ve gizem konularının ağır bastığı yapım geçen sene izleyenleri ile buluşarak oldukça ilgi duyulan bir yapım haline geldi. Çekimleri Göbeklitepe ve civarında yapılan dizinin ilk sezonuna pandemiden dolayı diğer diziler gibi ara verilmek zorunda kalsa da 2.sezon için onay aldığı hemen duyurulmuştu.

2. Sezon Başladı Mı?

Yapımın 2.sezonu pandemi sürecinin son bulmasına yakın resmi olarak yapılan açıklama sonrasında hemen başladı. 2.sezonun izleyenleri ile buluşması platformdan 3.sezonla alakalı bir açıklama yapılması taleplerini de doğurmuş oldu. İzlenme oranları konusunda fazlasıyla başarılı bir çizgi elde eden yapım için 2.sezon aslında henüz tamamlanmayan ilk sezonun devamı niteliğinde oldu. Aktif olarak haftalık yeni bölüm sevenleri ile buluşturulmaya devam ediyor.

3. Sezon Açıklaması

Henüz ikinci sezon yayınlarına yeni başlayan yapımla alakalı olarak yeni sezon onayının alındığı ve yakın zamanda açıklanacağı yönünde haberler gelmeye devam etse de henüz kanaldan resmi bir açıklama yapılmadı. Bundan dolayı sevenleri dizinin soluksuz devam eden 2.sezon bölümlerini izlerken aynı zamanda 3.sezon içi onay verilmesini de merak içinde beklemeyi sürdürüyor.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz