Aşk 101 3. Sezon Neden Yayınlanmadı, Yayın Tarihi Ne Zaman?

0
434

Aşk 101 en sevilen Netflix Türkiye yapımı gençlik dizileri arasında yer almaktadır. Başrollerini Alina Boz, Mert Yazıcı, İpek Filiz Yazıcı, Selahattin Paşalı, Kaan Urgancıoğlu. Pınar Deniz, Kubilay Aka, Bade İşçil, Uraz Kaygılaroğlu, Müfit Karaca, Tuba Ünsal gibi bilinen ve sevilen bir çok oyuncunun paylaştığı dizinin ikinci sezonu geçtiğimiz aylarda yayınlanmıştı. Üçüncü sezonun olup olmayacağı ve ne zaman yayınlanacağı merak konusu oldu.

Aşk 101 1. Sezon Çok Ses Getirmişti

Aşk 101 yayınlandığı ilk sezon bölümleri ile bir çok kişi tarafından çok beğenilmişti. Çok yakın arkadaşlıkların oluştuğunu gördüğümüz birinci sezonda oyunculara hayat veren Alina Boz, İpek Filiz Yazıcıoğlu, Selahattin Paşalı, Mert Yazıcıoğlu, Kubilay Aka gibi genç ve başarılı isimler adından söz ettirmeyi başarmıştı. Birinci sezonun ardından ikinci sezonu dört gözle bekleyen seyirci, 30 Eylül tarihinde yeni sezonu da severek izlemişti.

Aşk 101 3. Sezon Yayınlanacak Mı?

Netflix Türkiye’nin en sevilen gençlik dizilerinden balında gelen Aşk 101’in 3.sezonu ne yazık ki yayınlanmayacak. İkinci sezonla birlikte final sezonunun olduğu açıklaması izleyenleri üzmüş olsa da gerek hikaye örgüsü gerekse sevilen oyuncuların bir arada aynı projede yer alması bir çok izleyici oldukça memnun etti ve seyir zevki sundu. Yönetmenliğini Ahmet Katıksız, Deniz Yorulmazer’in, senaristliğini ise Meriç Acemi’nin paylaştığı bu gençlik dizisi bir süre daha adından bahsettirecek gibi duruyor.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz