Apple Takipçilerini 10 Kasım Heyecanı Sardı

0
471

One More Thing adı altında 10 Kasım’da yapacağı etkinliğe çok az bir süre kalan Apple’ın etkinlikte hangi açıklamaları yapacağı ve tanıtımları merakla bekleniyor. Teknoloji platformlarında firmanın bu etkinlikte neleri tanıtacağı konusunda bazı konuşmalar geçiyor olsa da henüz netlik kazanmış bir durum yok. Kulislerde konuşulanlara göre Apple, kendi işlemcisini kullanacak olan ilk Macbook modelini bu etkinlikte sergileyecek.

Daha birçok ürün tanıtımının yapılması beklenen One More Thing’de firma tarafından Macbook detaylarının da açıklanması bekleniyor. Kendi işletim sistemini Mac cihazlara yerleştirerek büyük bir atılım yapacak olan Appe, bu şekilde PC’ler üzerinden büyük bir güce sahip olacak. Kendi işletim sistemi olan A14 Bionic ile Apple, PC’lerinde önemli bir güç artışı sağlamayı hedefliyor.

Apple Takipçilerini 10 Kasım Heyecanı Sardı

Apple Yeni Ürün Tanıtımı Yapacak Mı?

Her ne kadar 10 Kasım’ın en çok merak edilen konusu Apple’ın kendi işletim sistemini tanıtıp tanıtmayacağı olsa da başka ürünlerin açıklanması da beklenmektedir. Bu konuda çok sayıda iddaa bulunsa da 13 ve 16 inçlik macbook cihazları hakkında nasıl bir detay paylaşılacağı konusunda Apple tarafından henüz bir açıklama gelmedi. Tüm cihazları birer Dünya markası olan ve milyarlarca kullanıcısı olan Apple’ın One More Thing etkinliğinde birçok yeniliğin bir arada görülmesi bekleniyor. iPhone, iPad ve Mac cihazlarını aynı mimaride toplamayı hedefleyen firmanın bu hedefi doğrultusunda İOS uygulamaları Mac cihazlarda da desteklenecek.

Açıklanması Beklenen Yeni Ürünler

Firmaya olan yoğun ilgi beraberinde 10 Kasımda yapılacak olan etkinlikle ilgili birçok söylentinin ortaya atılmasına neden oluyor. Macbook işletim sistemi dışında başka ürünlerin tanıtımlarının yapılacağı konusunda beklentinin yüksek olduğu Apple etkinlikte yeni aksesuarlar ön plana çıkacak. Başta kulak üstü kulaklık olmak üzere birçok yenilik yapması beklenen Apple da ürünlerin görsellikleri ve kaliteleriyle ön çıkması bekleniyor.

10 Kasımda yapacağı etkinliği ikiye bölmesi beklenen firma, yazılım ve donanım olarak ayıracağı etkinliğinde takipçilerine tüm yeniliklerini ve güncellemelerini aktaracak. Söylentilerin sona ermesi için 2 gün kalan Apple 10 Kasım etkinliğinde ne gibi sonuçlar çıkacağı daha şimdiden en çok merak edilen konular arasına girdi.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz