Apple Nihayet 14.2 Beta Sürümünü Yayınladı

0
215

Bir süredir herkesin beklediği IOS 14.2 Beta 4 sürümü nihayet herkese açık olarak yayınlandı. Apple yayınladığı güncellemede mobil işletim sistemine 16 adet yeni duvar kağıdı eklemeyi de ihmal etmedi. Duvar kağıtları an itibarıyla tüm kullanıcılar tarafından indirilebiliyor. Bir kullanıcı telefonunu ilk eline aldığında direkt olarak duvar kağıdını görür. Bu sebeple duvar kağıtlarının estetiği oldukça önemlidir.

Apple kullanıcıları geniş bir duvar kağıdı içerisinden en geniş seçenekleri de indirmeyi tercih edebilirler. Duvar kağıtlarını indirme imkanına sahip olan Apple kullanıcıları telefonlarına Beta 14.2 IOS sürümünü yükleyerek diledikleri gibi kullanmaya başlayabilirler. Özellikle estetik anlamda yeni sürümün Apple kullanıcılarını oldukça tatmin etmesi ve beğeniyle karşılanması bekleniyor.

Apple
Apple

Beta 4 İle Birlikte Duvar Kağıtları Sunuldu

Dünyanın teknoloji devleri arasında gelen Apple mobil işletim sistemi IOS için yeni beta sürümü yayınlamasının ardından beklenmedik şekilde IOS 14.2 Beta sürümünün yanı sıra yeni duvar kağıtlarını da kullanıcılarına sundu.

Sekiz adet standart moda sahip olan yeni Apple 14.2 IOS Beta sürümü aynı zamanda sekiz adet de karanlık moda sahip olmasıyla beklentileri ciddi anlamda karşılayan bir güncelleme ortaya çıkarmış oldu. Öte yandan güncelleme ile birlikte gelen duvar kağıtlarında standart mod için yayınlanan manzaraların gece moduna alındığında standart duvar kağıtlarının gece hali gibi bir imaj yarattığı da ortaya çıktı.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz