Apple Music Yenilendi!

0
1207

Apple, WWDC 16 etkinliğinde yenilenen Apple Music sürümünü de tanıttı. İşte baştan aşağı değişen tasarımıyla yeni Apple Music hakkında her şey.

s-aolcdn

Apple, WWDC 16 etkinliğinde Apple Music tarafında da birçok yeniliği kullanıcılara tanıttı. Çevrimiçi müzik servisi Apple Music tamamen yenilenirken daha sade bir tasarım ve yeni özellikler kullanıcılara sunuldu.

İşte Yeni Apple Music!

Bir süredir konuşulanların aksine siyah tasarıma geçiş yapmayan Apple,detaylardan arındırılmış çok daha sade beyaz bir tasarımla karşımıza çıktı.

Halihazırda kullanımda olan Apple Music uygulaması karışık görünümüyle kullanıcılardan tepki alırken bu konudaki eleştirileri göz önünde bulunduran Apple, başarılı bir iş yapmış gibi gözüküyor.

t1-daumcdn

Tasarım dışında Apple Music ile sunulan yeniliklerden en çok dikkat çekeni ise şarkı sözü desteği oldu. Çalınan şarkını sözlerini müzik kontrol tuşlarının hemen altına konumlayan Apple, aynı zamanda kullanım kolaylığı konusunda da önemli bir adım atmış oldu.

Listelerde de yenilikler yapan Apple, oradaki karmaşaya da bir son vermiş. Artık kullanımı çok daha kolay bir hale getirilen Apple Music, Sizin İçin sekmesini daha kullanışlı bir hale getirmiş. Radyo tarafında ise iTunes Radio’nun hala Apple Music bünyesinde yer aldığını belirtelim.

apple-wwdc-20160613-2227__1_0

Ne Zaman Kullanıma Sunulacak?

WWDC 16 kapsamında yeni özelliklerine kavuşan Apple Music, sonbahar aylarında kullanılabilir olacak iOS 10 ile birlikte son kullanıcıya sunulacak.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz