Antalyalı Mürsel ve Amerikalı Anna’nın Aşk Serüveni!

1
1481

TLC kanalında yayınlanan Evliliğe 90 Gün (90 Day Fiance) programına konuk olan Mürsel ve Anna çifti, kısa sürede sosyal medyada gündem oldular. Şimdi bu aşk hikayesinin detaylarına geçelim. 

Antalyalı Mürsel ve  Amerikalı Anna Facebook’da bir arıcılık grubunda tanıştılar. Anna’nın dediğine göre; ilk mesajı atan Mürsel olmuş. İkisi de birbirlerinin konuştuğu dili bilmemelerine rağmen birbirlerine aşık oldular ve evlilik kararı aldılar. Mürsel, Anna’yla yaptığı görüntülü konuşmada ona yüzük kutusunu göstererek sürpriz yapmış.Evlilik teklifinin ardından Ana, Antalya’ya gidiyor ve nişan yapılıyor. Ardından bir hafta sonra Mürsel, K-1 (nişanlılık) vizesi alarak Nebraska’ya gidiyor.  

Mürsel, ABD’ye gittiği il andan beri Türkiye’yi özlediğini, dağlarını aradığını söylüyor. Yöresi müzikler dinleyerek özlemini gidermeye çalışan Mürsel açtığı şarkılarla Anna’nın dans etmesini sağladığı kareler oldukça keyifli gözüküyor. 

Sosyal mesafenin gerekli olduğu günlere rağmen Mürsel arkadaş canlısı davranmaya devam etmekte. Anna’nın çocuklarını gördüğü ilk anda onlarla tokalaşmaya ve sarılmaya ısrarcı davranıyor. Amerikan kültüründe böyle samimi selamlaşmalar olmadığı için Anna’nın çocukları biraz çekimser davranıyor. 

Türk yemeklerini özleyen Mürsel’in lahmacunu övmesi ve Amerikan pizzasını övmesi karşısında Anna’nın çocukları bu durumu yadırgıyor ve bu davranışı kaba buluyorlar. Anna’nın en büyük endişesi Mürsel’in çocuklarıyla anlaşıp anlaşamayacağı oluyor. Bunun yanında Mürsel, Anna’nın çocuk sahibi olduğunu onaylanmayacağı endişesiyle ailesinden saklamakta. Bu durum çocukları ve Anna’nın annesini rahatsız etmektedir.

Anlaşmazlıklar sonunda Mürsel Türkiye’ye geri dönüyor ve çiftimiz ayrılıyor ! Ancak, Annan’ın hasretine dayanamayan Mürsel, Anna’ya telefon açıyor ve ailesinin onu kabul etmeye hazır olduğunu söylüyor.  

Bunun üzerine Mürsel ABD’ye geri dönüyor. Ancak, ABD’ye indiğinde K-1 vizesinin bitmesine altı saatinin kaldığını öğreniyor. Bu nedenle evlenmeye karar veriyorlar. Törenin bu zaman dilimi içerisinde yapmak için küçük bir kutlama ile evlenmeye karar veriyorlar. Anna’nın arka bahçesinde arkadaşlarıyla birlikte küçük bir tören gerçekleşiyor.  Ancak, Anna’nın annesi ve büyük oğlu törene katılmıyorlar.

Anna Campisi’nin instagram paylaşımlarına göre çift hala birlikte ve arıcılıkla uğraşıyorlar. 


1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz