Android’de Kısa Süreli Ücretsiz Sunulan Oyun “Alien; Blackout”

0
459

D3 Go’nun geliştirdiği başarılı mobil oyun ‘Alien; Blackout’, 26 Nisan Dünya Alien Günü sebebi ile ücretsiz bir şekilde sunulmaya başladı. Bu mobil oyunda, hayatta kalmaya çalışan oyuncular, ayrıca oyun tarafından istenilen görevleri de tamamlamaya çalışıyorlar.

26 Nisan Dünya Alien Günü

İlk kez 2016 yılında kutlanmaya başlanan Dünya Alien Günü, filmde bulunan LV-426 adındaki gezegene ithafen 26 Nisan günü kutlanıyor. Bu günün kutlanma sebebini ise, ilk kez Xenomorph adı verilen yaratıklar ile bu gezegende karşılaşılması oluşturuyor. İşte bu 26 Nisan olarak belirlenen özel günde ise oyun severler önemli bir avantajla karşılaşıyor.

Dünya Alien günü kapsamında yapılan etkinlikler arasında kullanıcıların en çok ilgisini çeken husus ise, D3 Go tarafından piyasaya sürülen ve mobil oyun tutkunları tarafından da ilgi gören, ücretli Alien; Blackout ismi verilen oyun kısa bir süreliğine ücretsiz şekilde sunulması oluşturuyor.

Hayatta Kalma Çabası İçinde Verilen Görevleri Tamamlamak

Bu mobil oyunda, oyuncular Weyland-Yutani adı verilen uzay istasyonuna giderek, birbirinden daha dehşetli yaratıklar ile mücadele ediyor ve hayatta kalmaya çalışıyorlar. Yine bu esnada oyun tarafından belirlenen zorlu görevleri de tamamlamaya çalışan oyuncular zorlu bir mücadele içerisinde kendilerini buluyorlar. İşte bu oldukça çekici ve gerilim dolu oyunu Android platformu üzerinden kısa bir sürede olsa ücretsiz şekilde edinme imkanınız bulunuyor.

Alien; Blackout ismi verilen bu oyuna an itibari ile Anroid platformu üzerinden ücretsiz şekilde ulaşabilirken, aynı oyunu iOS platformundan ise 2,99 TL karşılığında edinebiliyorsunuz. Alien film serisine hayranlık duyanlar tarafından oldukça çok beğenilen Alien; Blackout isimli mobil oyun, oyunseverlere ise benzersiz bir deneyim yaşama fırsatı veriyor


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz