Aksesuarlarda Öne Çıkan Trendler

0
932

3

Görüntünüzü tamamlayan, kombininize hava katan ve en önemlisi tarzınızı yansıtan aksesuar detaylarında bu Yaz neler mevcut, öğrenmek ister misiniz?

Ufak detayların büyük farklar yarattığını biliyoruz. En sıradan görüntüyü alıp bambaşka tarza dönüştüren yegane parça aksesuarlar, her sezon modaya eşlik ediyor. Bu sezon bizi çok fazla neşeli parçalar bekliyor. Çoğu tarihin tozlu raflarından günümüze, bazen yeni moda akımlarının etkisiyle karşımıza çıkıyor. Fakat sonuç şu ki, doğru uygulandığında çok keyifli görüntü yaratmak, kombininizin enerjisini arttırmak mümkün.

Bugün sezonun öne çıkan 3 aksesuarı detayları ile inceliyoruz. Bu detayları zenginleştirmek, alternatif fikirler bulmak ise tamamen sizin zevkinize kalmış.

HalHal

Her yaz olduğu benzeri bu yaz da halhallar gündemde. Ancak bu sezon zincir ve çok fazla parçalı halhallar şahsi kullanım dışında görüntüyü tamamlayan son derece olmazsa olmaz parçalar arasında yerini aldı. Her zaman çok aşırı seksi bulduğum bu aksesuarı bu yaz sadece sahillerde değil her kombiniz ile kullanmayı ihmal etmeyin.

Eğlence Dolu Çoraplar

Bu sezon özellikle etekler ve elbiseler ile kısa çorap kombinlerini çok sık göreceğiz. Daha önceleri rüküş, yakın tarihte tarz olarak baktığımız bu kombin çok aşırı yakında sıradan bir parça durumuna gelecek. bilhassa ince, desenli, file veya dantel çoraplar ile yapılan kombinler yoğun yoğun karşımıza çıkacak ve eminim bir süre sonra herkesin kombinleri arasında yerini alacak.

Broşlar

Lüksün, ihtişamın, şıklığın sembolü olan broşla trendi tozlu raflardan çıktı ve günümüze uyarlandı. Asi, salaş ve ya şık bir görüntü yaratmak için harika bir aksesuar. Kullanmadığınız küpeler, bu sezon her mağazada bulabileceğiniz broşlar, klipsli tokalar ile çok fazla keyifli görüntüler yaratabilirsiniz. ister ceketinizde, ister hırkanızda yada bluzlarınızda kullanabileceğiniz bu trend ile çok güzel kombinler yapabilirsiniz.

1


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz