Akıllı Hoparlörden İlk Görüntüler

0
793

Samsung firması tarafından üretilen akıllı hoparlörün isminin Galaxy Home Mini olduğu öğrenilmişti. Akıllı hoparlör için yapılacak lansman günü merakla beklenirken akıllı hoparlöre ait ilk fotoğrafların yayınlanması ilgi çekti.

Akıllı Hoparlörü Merak Edenler Bilgi Sahibi Oldu

Lansmanın yapılmasını merakla bekleyenler Max Weinbach tarafından paylaşılan görüntüler sayesinde lansman öncesinde akıllı hoparlör ile ilgili bilgi sahibi oldu. Max Weinbach twitter isimli sosyal medya hesabından Galaxy Home Mini’ye ait fotoğraflar ve video yayınladı. Bu paylaşım sayesinde kişiler bir gün öncesinden hoparlör hakkındaki meraklarını gidermiş oldu.

Cihazın Özellikleri Hakkındaki Bilgiler

Akıllı hoparlör hakkında yapılan paylaşım sayesinde cihazın bazı özellikleri de ortaya çıktı. Bu özellikler arasında cihazın hava durumunu öğrenme desteği sağlamak yer alıyor. Ayrıca akıllı hoparlör kişilerin haber okumasını ve alarm kurmasını sağlıyor. Aynı zamanda akıllı hoparlör 2,4 Ghz wifi desteğini taşıyor.

Bunlar dışında cihazın kızılötesi kontrol işlevinin bulanacağı biliniyor. Ayrıca hoparlörün daha iyi ses için başka bir hoparlörle eşleşme özelliği bulunuyor. Bunlar dışında Galaxy Home Mini isimli hoparlörün bluetooth özelliği bulunuyor ve cihazlardan bildirim alma imkanı oluyor. Son olarak da cihazın microUsb bağlantısına sahip olduğu görülüyor.

Max Weinbach tarafından yapılan resim ve video paylaşımından cihazla ilgili bu bilgiler öğrenilirken eksik bilgilerin lansman sonrası tamamlanması bekleniyor. Akıllı hoparlör dışında Galaxy S20 telefonlarının tanıtımının yapılacağı lansmanın 11 Şubat tarihinde saat akşam 10’da yapılacağı biliniyor.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz