Akbank’dan Sıfır Faizle Telefon Kredisi

0
428

Akbank’dan telefon kullanıcılarını sevindiren haber geldi. Her geçen gün artan İphone telefon fiyatları kullanıcıları zora sokmuş durumda. Yurt dışında değişen fiyat politikaları, Türkiye’nin mevcut koşulları telefon fiyatlarında artış yaşanmasına neden olmuş durumda. Yaşanan bu durum sonrasında Akbank 3.500 TL ve üzerinde telefonlar için geçerli faizsiz kredi için anlaşmaya vardı. Telefon alacaklar için güzel bir haber olarak yorumlanan bu atak büyük ilgi görecek gibi duruyor. Telefon kullanıcıları dilerse cihaz değişim kampanyasına da katılabilecek.

Yurt Dışında Apple Card

ABD başta olmak üzere pek çok ülkede daha avantajlı telefon satın almak için Apple Card kullanımı sağlanıyor. Henüz Türkiye’de kullanılmaya başlanmayan bu uygulamanın Türkiye’ye gelmesi bekleniyor. Bu sayede İphone yada Apple ürünlerini faizsiz olarak taksitle almak imkanına sahip olabiliyorsunuz. Türkiye’de taksitle telefon almak için GSM operatörleri cihaz kampanyaları sunuyor, fakat bu kampanyalar, sonrasında bankalar ciddi faiz oranları ile kredi veriyor. Akbank ise Troy ve Apple ile anlaşma yaparak bu duruma son verdi.

Taksitle Telefon

Artık faizsiz 6 taksit imkanı ile İphone almak mümkün. Dilerseniz kampanyaya eski İphone telefonunuzu getirerek de katılabilirsiniz. Akbak mobil uygulaması sayesinde banka şubelerine gitmeye gerek kalmadan işlem yaparak yeni telefon alabilirsiniz. Ayrıca Akbank Axess kredi kartı sahipleri 5 bin TL üzeri Troy alışverişleri için 400 TL indirim kazanabilecek.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz