Adwords Hesabı Sorunları

0
346

google-adwords-viakep

Google Adwords reklam hesabınızı oluştururken girdiğiniz tüm bilgilerin ileride yaşayabileceğiniz sorunlarla karşılaşmamak için gerçekliği yansıttığından ve tam olarak doğru olduğundan mutlaka emin olmalısınız. Gmail hesabınız üzerinden açacağınız Adwords hesabında mutlaka ve çok dikkatli olmanız gerekmektedir ve bilgilerinizin bire bir aynı olması gerekmektedir.

Daha önce kapatılmış ve ya yasaklanmış bir hesabınız var ise aynı bilgilerle yeni bir hesap oluşturduğunuz takdirde aynı sonuçla karşılaşabilir ve hesabınız tekrardan yasaklanabilir veya kapatılabilir. Bu konuda Google Adwords politikalarına aykırı olan davranışlarınıza tekrar etmeyecek tamamen yeni bir hesap üzerinden Adwords reklam vermeye devam etmelisiniz. Aksi taktirde ilgili hesaplarınız olumsuz bir şekilde etkilenecektir hem de Adwords reklam verenleri ile Adsense Reklam alanları için önemli bir reklam platformunu diğer kullanıcılar için kötüye kullanmış olacaksınız.

Adwords hesaplarında dikkat etmeniz gereken bir konuda aynı kişi tarafından bir kez açılmış olmalıdır. Bunun sebebi aynı bilgilere sahip birden fazla hesap olursa hesabınız kapatılır ve ileride yeni bir hesap açmak istediğinizde yasaklanmış durumda olacaksınız ve hesap açamayacaksınız. Google sağlamış olduğu ücretsiz kuponlarını kullanmak için birden fazla hesap açarsanız eğer kısa sürelide olsa reklamlarını yayınlasanız da tüm bu hesaplarda aynı isim, ip, kredi kartı ve ya diğer bilgiler ile karşılaştırılacağı için yasaklanma riskiniz oldukça yüksektir. Birden fazla hesabınızı aynı anda yönetmek ve tek hesap üzerinden ödemeleri gerçekleştirmek istiyorsanız ve daha bir çok özelliği aynı anda kullanmak için Adwords Müşteri Merkezi özelliği kullanmanızda fayda vardır ve tavsiye edilmektedir.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz