2020 Yeni Oyunları

1
755

Capcom dünyanın en ünlü Japon oyun stüdyosu olarak oyun piyasasına sürekli yeni oyunlar sunuyor. 2020 yılı için iki yeni oyun tanıtımı 22 Aralık tarihinde yapılacak olan Jumpt Festa 2020 etkinliğinde yapacağını belirtiyor. Japon oyun yapım firması olan Capcom, yeni yıl için dört farklı yeni oyun hazırlık yaptığını ve oyun isimlerini oyun severlere duyurduğunu belirtiyor.

Oyun Tutkunlarının Heyecanlı Bekleyişi

Oyun tutkunları, en büyük oyun firmalarından olan Capcom’un yaptığı yeni oyunları heyecanlı bekleyişleri sürüyor. Firma, yaptığı oyunları her yıl düzenlenen çeşitli oyun fuarlarında tanıtıyor. Bu etkinlikler sonrasında, yeni ve güncel oyunlarını piyasaya sürerek dünya genelinde heyecan oluşturmaya ve oyunlarına ilgi toplamaya çalışıyor. Oyun piyasasında, yeni oyunların tanıtımı için Jump Festa etkinliğinin kullanılması büyük bir girişim olarak değerlendiriliyor.

Eski Oyunları Güncelleniyor mu?

Capcom piyasada olan birçok oyununu gösterilen ilgiye göre güncellemeye ve bazı değişiklikler yapmaya çalışıyor. Oyun severler, severek oynadıkları oyunların güncellenmesini, yeni fonksiyonların eklenmesini, firmadan sürekli talep ediyorlar. Oyun sektörünün nabzını tutan firma, ilgi gören oyunlarını sürekli gündemde tutmaya ve o oyunlara olan ilgiyi artırmaya çalışıyor.

En İyi Oyunları ile Eğlenceli Vakit Geçirme

Bilgisayar oyunları, birçok kişi tarafından eğlenceli vakit geçirmek ve stresten uzaklaşmak için oynanmaktadır. Capcom yeni oyunları ile tüm oyunculara, en iyi oyun seçeneklerini sunmakta, online oynatarak heyecanlı olmasını sağlıyor. Oyuncular, oyunların kalitesinden dolayı, oynarken keyif alıyor ve kafa dağıtarak, stresten uzaklaşmış oluyorlar. Tokyo’da düzenlenecek olan Jump Festa etkinliğinde Capcom tarafından sunulacak olan oyunlar şimdiden merak edilmeye başlandı. 21 – 22 Aralık 2019 tarihi oyun severler için önemli bir tarih olarak not ediliyor. En güçlü oyun şirketi tarafından iki yeni oyun piyasaya sürülecek.


1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz