2019’un Anketle Belirlenen En İyi Oyunları

0
366

Çevrimiçi oyun arenasında adından en çok söz ettiren oyun platformu Steam, geride bıraktığımız 2019 yılının en iyi ve beğenilen oyunlarını açıkladı. Yaptıkları anketin başarısındaki en önemli pay sahibi ise yine oyun tutkunları oldu. Çünkü onların bu oyunlara vermiş oldukları oylar, sonuca yönelik en önemli belirleyici etken oldu.

Beat Saber: 2019’un VR Oyunu

VR, günümüzün en sevilen oyun ekipmanları arasında yer alıyor. Beat Saber oyununda kullanabileceğiniz farklı renkte iki kılıç var. Bu oyunu oynarken bu kılıçlara oldukça ihtiyacınız oluyor. Çünkü bu güzel oyunda dikkat etmeniz gereken şey, üzerinize gelen kutuları bu kılıçlar yardımıyla parçalamaktır.

Vazgeçilmez Oyun GTA 5

Grand Theft Auto oyunu, hemen herkesin hayatında önemli bir yere sahip olmuştur. Bugün geldiğimiz noktada en güncel serilerden biri olan GTA 5 ise yine 2019 yılında adından söz ettiren oyunlardan biri olmayı başardı. Çünkü oyunun oldukça eğlenceli yapısı gücünden hiçbir şey kaybetmiyor.

Harika Oyun Sekiro: Shadows Die Twice

Bu oyun, hiç şüphesiz ki yeni olmasına rağmen oyun dünyasında oldukça iyi izler bırakmayı başarmıştır. Çünkü soluk kesen ve sürükleyici bir aksiyona sahiptir.

Yeni Bir Bakış Açısı

My Friend Pedro oyunu, oyun dünyasına yeni bir perspektif kazandırmıştır. Bu haliyle de 2019’un sevilen oyunlarından biri olmuştur.

Kaliteli Bir Hikâye

A Plague Tale: İnnocence, iki kardeşin yaşamını konu alan heyecanlı bir hikâyeye sahiptir. Konusuyla oyun severlerin beğenisini kazanmıştır.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz