1000 TL İndirimle Xbox Series X Sahibi Yapan Teknoloji Marketi

0
290

Her geçen gün ve saat, oyun konsolları sektöründe değişmeler ve güncellemeler yaşanıyor. Ülkemizde fiyatları son derece yükselen oyun konsollarının satışını kolaylaştırmak için kolları sıvayan Vatan Bilgisayar, müşterilerine son çıkan Xbox Series X ürününü tamı tamına 1000 Türk Lirası indirimle sunuyor.

Tam 1000 Türk Lirası İndirim

Son dönemin en büyük oyun konsolu markalarından ikisi olan Playstation ve Xbox, müşterilerinin gönlünü fethetmek için farklı geliştirmeler ve yükseltmeler yapıyor. Bunu fırsat bilen Vatan Bilgisayar da oyun severlerin bu ürünlere 1000 Türk Lirası indirimle kavuşmasını sağlıyor. Bu heyecanlandıran haber, gelecek ay satışa çıkacak olan, sevenleri tarafından heyecanla beklenen Xbox için geliyor.

Xbox Series X
Xbox Series X

Güzel Haber Vatan Bilgisayar’dan

İndirimli haliyle karşılaştırıldığında, Playstation 5 ile aynı fiyata sahip olan ürün, hem en güncel oyun konsolu olmasıyla, hem de farklı avantajlar sunmasıyla müşterileri tarafından oldukça tercih ediliyor. Her oyun sevdalısını mutlu edecek bu haberden faydalanabilecek olanlar, online olarak ön sipariş verenler olacak.

Fiyatları Cep Yakıyor

Microsoft’un ürünü olan Xbox Series, fiyatını açıkladığı zaman oyun severlerin hevesi kursağında kalmıştı. Çünkü neredeyse dört asgari ücret eden bu fiyat, herkesin alamayacağı yepyeni bir oyun konsoluna işaret etmekteydi. Playstation ise fiyatını sekiz bin civarı olarak açıklamıştı.

Oyun konsolları alındıktan sonra, harcamaların bitmediğini bilen satın alıcılar, oyunların fiyatlarını ve konsolların özelliklerini karşılaştırarak karar verecek. Vatan bilgisayar yaptığı indirim ve yenilikle, müşterilerine aynı fiyata iki ürün arasından seçim yapabilme şansını sağladı. Böylece iki üründen ucuz olanı ya da pahalı olanı seçmek yerine, hangisini istiyorlarsa onu tercih etmelerini sağladı.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz