10. Nesil Intel Core i5 İşlemcili Surface Laptop Go Tanıtımı

0
321

Microsoft tarafından geliştirilen 10. nesil İntel Core i5 işlemcili olarak piyasaya sunulan dizüstü bilgisayar laptop bugün itibariyle tanıtıldı. Yeni dizüstü bilgisayarın sahip olduğu tasarımlar ve yeni eklenmiş olan özellikler nedeniyle hitap edilen müşteri kitlesi için iyi bir alternatif olacağı düşünülüyor.

Surface Laptop Go Farklı Kullanıcılar İçin

Geçen hafta da Surface hub 2S’nin tanıtımında oldukça yüksek fiyatlara satılan dizüstü bilgisayarın 1 hafta arayla yeni özelliklere sahip ve farklı bir kullanıcı kitlesine hitap eden Surface laptop, tasarımı ve özellikleri ile oldukça dikkat çekti.

10. Nesil Intel Core i5 İşlemcili Surface Laptop Go Tanıtımı
10. Nesil Intel Core i5 İşlemcili Surface Laptop Go Tanıtımı

İ5 İşlemci

Microsoft tarafından yeni piyasaya sunulan Surface Laptop bilgisayar, 12,4 inçlik dokunmatik ekrana sahip olmakla birlikte çözünürlük kalitesi ile oldukça göz dolduruluyor. Fiyatına göre oldukça kaliteli parçalar kullanılmış olan Microsoft Surface laptop işlemcisi ise Intel’in 10. nesil Core i5 işlemcisi olarak oldukça beğeni topluyor. Ekran kartı ise yine İntel UHD Graphics kullanılmasının yanı sıra 8 GB’a kadar RAM desteği ve 252 GB’a kadar SSD depolamasını da bünyesinde barındırıyor.

Hem taşınabilir olması hem de çok yönlü bir bilgisayar olarak kullanılması açısından kullanıcılara iyi bir seçim olarak sunulan Microsoft Surface laptop Go 1,3 milimetre tuş hareketine sahip olması ile yazım kolaylığı sağlıyor. Bu özelliklere ek olarak tanıtımı yapılan bilgisayarın kulaklık girişi, Surface Connect girişi ve 720 piksel çözünürlüğünde bir kameranın bulunduğu söylenebilir.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz