Sonbaharda Herkesin Kullanabileceği En Güzel Çanta

309

Sonbahar /Kış alışkanlıkları çıkmaya başlandı. Ancak bu trendlerden en dikkat çekicisi SaddleBag! Peki nedir bu ”SaddleBag”?

Her sezon bambaşka bir dünyanın kapılarını biz kadınlara açan moda dünyası, kadınların en favori aksesuarı çantalar konusunda da yoğun şekilde iddalı. Çok sayıda defilede yer saha ”SaddleBag” şimdiden sokaklarda çok sayıda kadının kombininde yerini aldı. Peki nedir bu saddlebag ve biz bu çantayı nasıl kullanacağız?

SaddleBag aslında anneannelerimizin zamanından fazlasıyla bildiğimiz kola asılan tek gözlü deri çantalar. Bu küçük, klasik ve son derece şık çantalar, günümüze uyarlandı ve son derece şık, uygar hatta spor bir hava kazandı. Eskilerde hatırladığımız etek – ceket takımlarında kola alınan bu kibar çantalar,  bundan sonra bütün kıyafetlerle rahatlıkla kullanılabiliyor.

”Büyük çantaları çok seviyorum fakat omzum ağrıdı bundan sonra!” yada ”çantamın arasında hiç bir şey bulamıyorum!” diyen kadınlar için yaşam kurtarıcı olacak bu parça tıpkı sürede çalışan hanımların şık kombinlerinin vazgeçilmez parçası olmaya aday.

Eğer sizde bu tarz bir çanta varsa yada anneanne/babaannelerden kalan böyle bir çanta varsa, çok fazla şanslısınız. Bu çantayı kullanmanın tam zamanı. Nasıl kombinler yapabilirim diye düşünüyorsanız, sokak stillerinden derlediğim galeriden ilham alabilir, haberin en altında seçtiğim çanta önerilerini bulabilirsiniz.

1

2

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın