Modası Asla Geçmeyen Şişme Yelekler

817

Sonbahar’a adım adım geride bırakırken,  hava sıcak mı soğuk mu. bilemezken, akşam serinliğinde giyilebilecek her   biçimdekombinleyebileceğiniz  şişme yelekler olmazsa olmasınızdır.

 

Kot pantolonlarınızı şişme yeleklerle ile kombinleyerek şık lakin tıpkı zamanda yalın ve sorunsuz görünebilirsiniz. Hatta bu kombine aksesuar şekilde bir de şal eklemeniz soğuk havalarda sıcacık olmanızı sağlayacaktır..

 

İnce bir gömlek giyip, üzerine triko bir kazak geçirebilir. En üstüne de şişme yeleğinizi giyip, son derece spor bir hava da elde edebilirsiniz.

 

Şişme yelekler giyilirken içine giyeceğiniz kıyafette spor olmalıdır.Ekose gömlekler, kot gömlekler ve ince triko kazaklar şişme yelek içine giyilebilecek kıyafetleri oluşturur.

 

Son devirde ünlüler arasında oluşan etek ve mont modası sizin de sorunsuz bir akşam yemeğine çıkarken kullanabileceğiniz bir kombin olacaktır. Ufak bir ipucu; ayakkabı seçiminiz topuklu ayakkabı yerine, son devre moda olan platform kalın tabanlı botlar olabilmektedir!

 

Kısaca şişme yelekler sizin için her kadının dolabında bulunması gereken temel bir parça diyebiliriz, asla modası geçmeyecek ve her kıyafetiniz ile rahatlıkla kombinleyebileceksiniz.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın