Küçük Dokunuşlarla Stil Sahibi Olmanın Yolları

1

Her insanın kendine özgü bir tarzı var elbette. Ancak bazı temel kurallar mevcut ki her tarza müsait ve stil sahibi olmaya yardımcı…

Şimdi sizlerle bu kurallarla ilgili birkaç tüyo paylaşacağız…

➰ Gömleğinizi pantolonunuzun üzerinde bırakmaktan vazgeçin! Gömleğinizi alt kısmından etek ve ya pantolonunuzun içine sokun. Belinizi ön plana çıkaran şık bir kemer kullanın. Bu değişim sizin de hoşunuza gidecek.

➰ Saçlarınızın çok aşırı dağınık ve şekle girmediği bir gündeyseniz saç bantlarından ya da dağınık örgü stillerinden faydalanın.

➰ Gömleğinizin kollarını kıvırmanız bir anda kombininizin havasını değiştirebilir. Zarif bir kıyafete maskülen bir hava katarak bambaşka bir görünüm yakalayabilirsiniz.

➰ Şallar gündelik yaşamın kurtarıcıları. Yaz kış kullanabileceğiniz şallar edinin.

➰ Uzun bol kazaklar yerine daha kısa kazakları tercih ederek boyunuzu daha uzun gösterebilirsiniz.

➰ Kazaklarınızda detaylara yer verin. Uzun kolyeler kullanarak kombininizi renklendirin.

➰ Elleriniz ve tırnaklarınız her süre bakımlı olmalı! Eller kıyafet bütünlüğü için aşırı mühim. Tırnaklarınıza koyu renk oje sürmekten hoşlanıyorsanız iki günde bir tazelemeyi unutmayın. veya tüm kıyafetlerinize uyacak açık renkli ojeler de tercih edebilirsiniz.

➰ Abartılı makyaj yapmaktan kaçının. Günlük hayatınızda rimel, göz kalemi ve allıkla yalın fakat bakımlı bir görünüme sahip olabilirsiniz.


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın