Kışın Vazgeçilmezi Olan Kazaklarda Cool Nasıl Görünebilirsiniz?

kazak-kombinleri

Gerçekte sadece kolay bir kazak..Lakin yaptığınız ufak dokunuşlar sayesinde basit bir kazak ile epey bir şık kombinler elde edebilirsiniz.

Kışın soğuk ve rüzgarlı havalarda içinizi ısıtan kazakları kombinleyeceğiniz bir topuklu ayakkabı, kalem etek, bazen bir saat, kimi de şık bir bot ve ufak detaylar şıklığın anahtarları…

İşte aynı anda hem günlük hem de bir o kadar cool olmanızı sağlayan kazakları kombinlemenin ayrıcalıklı alternatifleri… Salaş kazaklarla çabasız şıklığı yakalamanız sandığınız kadar zor değil. Boyfriendjean ve topuklu ayakkabılarınızla harika bir görünüm elde edebilirsiniz. Kendinizi arasında en sorunsuzca hissedeceğiniz bol ve dökümlü oversized kazaklarınızı midi boy kalem etekle kombinleyin, şıklığınızı botlarınızla tamamlayın. Kışın olmazsa olmazı gri kazaklar… Etek veya pantolon her parçaya ahenk sağlayabilen gri kazaklarınızla her süre elegan görünmeniz kaçınılmaz… Ofise giderken klasik bir gömlek ve ceket giydiğiniz zamanları geride bırakın… Kalem eteğinizin içine soktuğunuz boğazlı oversized kazağınızla mükemmel bir iş kombini elde edebilirsiniz. nebati ki tamamlayıcı parçalara dikkat! Topuklu pabuç ve şık bir çanta iş kombini için olmazsa olmamaktadır… Bol ve dökümlü kazaklarınızı kumaş pantolonlarla kombinleyerek de harika bir iş kombini ortaya çıkarabilirsiniz. En sevdiklerimizden bir tanesi: Boyfriendjean ve omzu açık kazak! Zarif bir kolye, topuklu pabuç ve şık bir çanta ile kombinlediğinizde oldukça elegan bir görünüme kavuşabilirsiniz. Spor pabuç ve sırt çantasıyla kombinlediğinizde ise spor şıklığı yakalayabilirsiniz. Kış gardırobunuzda renkli kazaklara bol bol yer açın. Dar paça jeanlerinizle renkli oversized kazaklarınızı kombinleyerek kış aylarında da enerjik görünebilirsiniz.


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın