Anti Virüs Programı Bitdefender Tam Puan Aldı

bd2015_wallpaper_1920x1080

Bitdefender, bağımsız olarak araştırma ve test merkezi olan AV-Comparatives’in düzenli bir şekilde gerçekleştirdiği ve güvenlik programlarını değerlendirdiği test sisteminden tam not almayı başarmış bulunmaktadır.

Otoriter bağımsız test kuruluşları yıl boyunca, mobil ve bilgisayar kullanıcıların cihazlarını gözleri kapalı bir şekilde emanet edebileceği, yüksek koruma standartlarına uyumlu güvenlik çözümlerini belirlemek için bir çok çeşitli test gerçekleştirilmektedir.

Bir çok testten başarı gösterebilen oldukça nadir firmalar vardır. Büyük başarı gösteren global anti virüs program kuruluşu olan Bitdefender, Avusturalya’da bulunan bağımsız test merkezi AV-Comperatives’in gerçekleştirmiş olduğu son testleri de başarıyla geçerek tam not almıştır.

346 farklı vaka ve 19 güvenlik çözümün testlinden geçirildiği Gerçek Dünya Koruma Testi’nden tam notla geçebilen Bitdefender, kullanıcıların bilgi koruma ve bilgi sızdırmazlık koruması %100 koruma sağlandığını bir kez daha kanıtlamıştır. Üstelik incelemeler yapılması esnasında hiçbir türlü “falsepositive” uyarısı alınmamıştır.

Bilgisayar güvenliği yanı sıra oldukça çağımızda önemli olan ve aktif olarak kullanılan mobil cihazların güvenliğinden de tam not almayı başarmıştır.
Bitdefender, 13 mobil güvenlik ürününün incelemiş olduğu AV-Comparatives Mobil güvenlik test uygulamasından tam not olarak aldı. Av-Comparatives uzmanlarının açıklamasına “ kötü amaçlı yazılımlara karşı mükemmel koruma sağlayan kullanıcı dostu bir ürün” olarak bildirge paylaşılmıştır. Bitdefender Anti virüs ve mobil güvenlik ürünü, pil ömrünü neredeyse hiçbir türlü etkilemeyerek, %100 koruma ve 0 “falsepositive” ile 12 mobil güvenlik açığını geride bırakarak performansıyla en iyi ve en avantajlı mobil güvenlik çözümü olduğu düşünülmektedir.


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın